Monday, September 21, 2020 Новини 459
В началото на новата 2020/2021 учебна година наградите си от СБНУ получиха много ученици от начална степен I- IV клас. Поздравяваме всички деца за получените грамоти, златни и сребърни медали и им желаем нови успехи!
Wednesday, September 02, 2020 Новини 1091
На 15 септември 2020 ще се състои о фициалното откриване на новата 2020/2021 година. Скъпи ученици и родители, очакваме ви в двора на училището:

 Понеделник  Вторник  Сряда   Четвъртък   Петък

Резултат с изображение за книги и наука

2020/2021 учебна година, първи учебен срок

Преподавател

ден

час

място на

провеждане

1.        

Албена Александрова

сряда

13,40

кл. ст. 6 б

2.       

Антоанета Каменова

понеделник

13,50

х-ще физика

3.       

Ася Асенова

понеделник

12,50

кл. ст. 10 клас

4.       

Борислав Стоянов

понеделник

13,40

хранилище

5.       

Валентина Стоянова

понеделник

13,00

кл. ст. 5 а

6.       

Вера Андонова

сряда

13,00

КК

7.       

Георги Филипов

сряда

13,00

кл. ст. 6 в

8.      

Десислава Стоянова

понеделник

12,50

кл. ст. 6 б

9.       

Иванка Славейкова

вторник

13,40

КК

10.   

Илиан Александров

сряда

13,00

КК

11.    

Лидия Шкрибайло

сряда

13,00

хранилище

12.   

Лозанка Митова

вторник

12,50

мултимед. к-т

13.   

Мариана Пенкова

вторник

14,00

КК

14.   

Мариана Славчева

вторник

12,50

кл. ст. 9 кл.

15.    

Мартин Иванов

вторник

13,40

кабинет

16.   

Мая Младенова

сряда

13,40

кл. ст. 7 а

17.    

Румяна Костова

понеделник

12,50

к-т Т и П

18.   

Сияна Миланова

вторник

13,00

к-т ИИ

19.   

Татяна Петрова

понеделник

12,50

кл. ст. 5 в

20.  

Цветанка Василева

вторник

12,50

кл. ст. 8 кл.

21.   

Цветелина Тодорова

вторник

12,50

кл. ст. 7 б

22.  

Цецка Каменова

вторник

13,50

кл. ст. 5 б

23.  

Юлия Николова

четвъртък

14,00

кл. ст. 11 кл.

24.  

Хриска Петрова

вторник

13,45

каб. - музика

  •   График на часовете за работа с родители и документация, съгласно Заповед № РД – 15-21/28.09.20 г

    Преподавател

    ден

    час

    1.        

    Валентина Стоянова

    вторник

    13,00

    2.       

    Цецка Каменова

    понеделник

    13,00

    3.       

    Татяна Петрова

    сряда

    12,50

    4.       

    Иванка Славейкова

    вторник

    12,10

    5.       

    Албена  Александрова

    четвъртък

    11,20

    6.       

    Георги Филипов

    вторник

    13,00

    7.       

    Мая Младенова

    понеделник

    12,50

    8.      

    Цветелина Тодорова

    сряда

    12,50

    9.       

    Цветанка Василева

    сряда

    12,50

    10.   

    Мариана Славчева

    вторник

    12,10

    11.    

    Ася Асенова

    сряда

    12,50

    12.   

    Лозанка Митова

    петък

    11,20

    13.   

    Лидия Шкрибайло

    сряда

    13,50