Monday, September 21, 2020 Новини 459
В началото на новата 2020/2021 учебна година наградите си от СБНУ получиха много ученици от начална степен I- IV клас. Поздравяваме всички деца за получените грамоти, златни и сребърни медали и им желаем нови успехи!
Wednesday, September 02, 2020 Новини 1091
На 15 септември 2020 ще се състои о фициалното откриване на новата 2020/2021 година. Скъпи ученици и родители, очакваме ви в двора на училището:

 ПРЕПОДАВАТЕЛИ

Илиан Александров - главен учител и учител по информатика и ИТ
Даниела Георгиева - главен начален учител
Анелия Миронова - старши начален учител
Антонина Ницова - старши начален учител
Ася Лазарова - старши начален учител 
Ваня Мирова - старши начален учител
Веса Любенова - старши начален учител
Виолета Димитрова - старши начален учител
Габриела Василева - старши начален учител
Катя Красимирова - старши начален учител
Костадинка Янева  - старши начален учител
Таня Йорданова  - старши начален учител 
Тодор Евлогиев - старши начален учител
Христо Марков - старши учител 
Цветана Петрова  старши начален учител
Галина Димитрова - логопед
Мариана Славчева - старши учител по български език и литература
Цецка Каменова - старши учител по български език и литература
Албена Александрова - старши учител по английски език
Димитрина Кръстева - старши учител по английски език 1-4 клас
Соня Боянова - старши учител по английски език и начален учител
Цветелина Тодорова - учител по английски език
Десислава Стоянова - старши учител по математика
Мая Младенова - старши учител по математика
Цветанка Василева - старши учител по математика
Иванка Славейкова - старши учител по информатика и ИТ
Хриска Петрова - старши учител по музика
Борислав Стоянов - старши учител по история и цивилизация
Георги Филипов - старши учител по история и цивилизация
Ася Асенова - старши учител по география и икономика
Лидия Шкрибайло - старши учител по биология и здравно образование
Татяна Петрова - старши учител по биология и здравно образование
Лозанка Митова - старши учител по физика и химия и опазване на околната среда
Антоанета Каменова - старши учител по физика и химия и опазване на околната среда
Сияна Миланова - старши учител по изобразително изкуство
Румяна Костова - старши учител по технологии и предприемачество
Анелия Кръстева - старши учител по физическо възпитание и спорт
Диана Илиева - учител по физическо възпитание и спорт
Мартин Иванов - учител по философия и педагогически съветник
Радостинка Ерменкова - психолог
Петя Йорданова - ресурсен учител
Бойчо Цветанов Цонов - ресурсен учител
Чайка Денева - старши начален учител
Екатерина Давидова - старши начален учител
Марина Михайлова - начален учител
Надя Каменова - начален учител
Цветана Петрова - старши начален учител
Петранка Първанова - начален учител
Нина Кудкудейска - начален учител
Анелия Апостолова - начален учител 
Наталия Цветанова - начален учител