Tuesday, October 12, 2021 Новини 130
Всички ученици преминават в ОРЕС от 21.10.2021 до 3.11.2021.
Thursday, August 12, 2021 Новини 820
Новини за новата 2021/2022 учебна година *** В дните на пътна безопасност 16-22 септември 2021г. ученици от Шесто СУ, заедно с пътна полиция, раздадоха листовки на шофьорите и отправиха призив да бъдат по-внимателни на пътя и да пазят децата. *** Тържественото откриване на новата 2021/2022 учебна година в ДВОРА на училището ще е само за първи, пети и осми клас от 9.30 часа. За всички останали ученици ще се проведе час на класа в класните им стаи от 9.30ч Очакваме ви с желанието за успешна учебна година!

 ПРЕПОДАВАТЕЛИ

Даниела Георгиева - главен начален учител
Цветанка Василева - главен учител и учител по математика
Анелия Миронова - старши начален учител
Антонина Ницова - старши начален учител
Ася Лазарова - старши начален учител 
Ваня Мирова - старши начален учител
Веса Любенова - старши начален учител
Виолета Димитрова - старши начален учител
Габриела Василева - старши начален учител
Катя Красимирова - старши начален учител
Костадинка Янева  - старши начален учител
Таня Йорданова  - старши начален учител 
Тодор Евлогиев - старши начален учител
Чайка Денева - старши начален учител
Екатерина Давидова - старши начален учител
Христо Марков - старши учител 
Марина Михайлова - начален учител
Надя Каменова - начален учител
Галя Цецкова Георгиева-Замфирова - начален учител
Анелия Апостолова - начален учител
Нина Кудкудейска - начален учител
Наталия Цветанова - начален учител
Биляна Иванова Петкова - начален учител
Славомира Кирилова - начален учител
Цветелина Величкова - начален учител
Цветана Петрова  - старши начален учител
Галина Димитрова - логопед
Мариана Славчева - старши учител по български език и литература
Цецка Каменова - старши учител по български език и литература
Албена Александрова - старши учител по английски език
Димитрина Кръстева - старши учител по английски език 1-4 клас
Соня Боянова - старши учител по английски език и начален учител
Цветелина Тодорова - учител по английски език
Десислава Стоянова - старши учител по математика
Мая Младенова - старши учител по математика
Иванка Славейкова - старши учител по информатика и ИТ
Илиан Александров - старши учител по информатика и ИТ
Хриска Петрова - старши учител по музика
Борислав Стоянов - старши учител по история и цивилизация
Георги Филипов - старши учител по история и цивилизация
Ася Асенова - старши учител по география и икономика
Лидия Шкрибайло - старши учител по биология и здравно образование
Татяна Петрова - старши учител по биология и здравно образование
Лозанка Митова - старши учител по физика и химия и опазване на околната среда
Антоанета Каменова - старши учител по физика и химия и опазване на околната среда
Сияна Миланова - старши учител по изобразително изкуство
Румяна Костова - старши учител по технологии и предприемачество
Анелия Кръстева - старши учител по физическо възпитание и спорт
Диана Илиева - учител по физическо възпитание и спорт
Мартин Иванов - учител по философия и педагогически съветник
Радостинка Ерменкова - психолог
Петя Йорданова - ресурсен учител
Бойчо Цветанов Цонов - ресурсен учител